Extreme networks MGBIC-LC01 transceiver-moduler för nätverk 1000 Mbit/s SFP 850 nm Extreme MGBIC-LC01 - 1

Extreme networks MGBIC-LC01 transceiver-moduler för nätverk 1000 Mbit/s SFP 850 nm

1000 Mbit/s, SFP, LC, SW, 550 m, 850 nm
MGBIC-LC01
394,00 €
Inkl. moms

Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote

 
Extreme networks MGBIC-LC01. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP, Fiberoptiska kontakten: LC
PCI-väylä
SFP
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
1000 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.3
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi
SW
Aallonpituus
850 nm
Suurin siirtoetäisyys
550 m
Valokuituliitin
LC
Ny produkt
No reviews

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa