Fujitsu S26361-F3986-L6 transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ Fts S26361-F3986-L6 - 1

Fujitsu S26361-F3986-L6 transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+

Fiberoptik, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 50/125,62.5/125 um, LR
S26361-F3986-L6
Beställ produkt
2 921,01 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: över 14 dagar, beställningsvara
Webbutik
Tavastehus

 
Fujitsu S26361-F3986-L6. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP+
PCI-väylä
SFP+
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
10000 Mbit/s
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
Multi-mode fiber (MMF) -tuki
Ei
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi
LR
Suurin siirtoetäisyys
10000 m
Single-mode fiber (SMF) -tuki
Kyllä
Tuetut valokuitukaapelien halkaisijat (ydin/päällyste)
50/125,62.5/125 µm
Valokuituliitin
LC
Ny
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Prestanda
SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
Tiedonsiirron enimmäisnopeus 10000 Mbit/s
PCI-väylä SFP+
Single-mode fiber (SMF) -tuki Kyllä
Multi-mode fiber (MMF) -tuki Ei
Valokuituliitin LC
Tuetut valokuitukaapelien halkaisijat (ydin/päällyste) 50/125,62.5/125 µm
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi LR
Suurin siirtoetäisyys 10000 m

16 andra produkter i samma kategori:

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa