Black Box Blackbox Fo Os1/2 Single-mode Patch Cables Lszh - Fc-fc Black Box EFE085-010M - 1

Black Box EFE085-010M fiberoptikkablar 10 m 2x FC LSZH OS1/OS2 Gul

Black Box
10 m, LSZH, OS1/OS2, 2x FC, 2x FC, Hane/Hane
EFE085-010M
23,80 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box EFE085-010M. Kabellängd: 10 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OS1/OS2, Anslutning 1: 2x FC, Anslutning 2: 2x FC, Kontakttyp: Hane/Hane
Produktens färg
Valokuitutyyppi
OS1/OS2
Valokuidun rakenne
Enkelläge
Johdon pituus
10 m
Sertifiointi
REACH, RoHS, SvHC
Kaapelityyppi
LSZH
Tuetut aaltopituudet
1310 nm
Liitin 1
2x FC
Liitin 2
2x FC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 10 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OS1/OS2
Liitin 1 2x FC
Liitin 2 2x FC
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Valokuidun rakenne Enkelläge
Tuetut aaltopituudet 1310 nm
Sertifiointi REACH, RoHS, SvHC

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa