Black Box EFE087-010M valokuitukaapeli 10 m LSZH OS1/OS2 ST SC Black Box EFE087-010M - 1

Black Box EFE087-010M fiberoptikkablar 10 m st SC LSZH OS1/OS2

Black Box
10 m, LSZH, OS1/OS2, st, SC
EFE087-010M
27,60 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box EFE087-010M. Kabellängd: 10 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OS1/OS2, Anslutning 1: st, Anslutning 2: SC
Sustainability certificates
RoHS
Valokuitutyyppi
OS1/OS2
Valokuidun rakenne
Enkelläge
Johdon pituus
10 m
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Tekniska data
Sustainability certificates RoHS
Egenskaper
Johdon pituus 10 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OS1/OS2
Liitin 1 ST
Liitin 2 SC
Valokuidun rakenne Enkelläge

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa