Black Box EFE351-003M valokuitukaapeli 3 m LSOH OM3 LC SC Black Box EFE351-003M - 1

Black Box EFE351-003M fiberoptikkablar 3 m LC SC LSOH OM3

Black Box
3 m, LSOH, OM3, LC, SC
EFE351-003M
17,91 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box EFE351-003M. Kabellängd: 3 m, Typ av kabel: LSOH, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: SC, Kärndiameter: 50 um
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
3 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSOH
Liitin 1
LC
Liitin 2
SC
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 3 m
Kaapelityyppi LSOH
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 LC
Liitin 2 SC
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa