Black Box EFE352-010M valokuitukaapeli 10 m LSOH OM3 LC ST Black Box EFE352-010M - 1

Black Box EFE352-010M valokuitukaapeli 10 m LSOH OM3 LC ST

Black Box
10 m, LSOH, OM3, LC, ST
EFE352-010M
31,69 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box EFE352-010M. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSOH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: LC, Liitin 2: ST, Ytimen halkaisija: 50 µm
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
10 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSOH
Liitin 1
LC
Liitin 2
ST
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 10 m
Kaapelityyppi LSOH
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 LC
Liitin 2 ST
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa