Black Box EFE354FD-200M valokuitukaapeli LSZH OM3 ST SC Black Box EFE354FD-200M - 1

Black Box EFE354FD-200M fiberoptikkablar st SC LSZH OM3

Black Box
200 m, LSZH, OM3, st, SC
EFE354FD-200M
420,00 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 pv, ei välttämättä ehdi jouluksi
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box EFE354FD-200M. Kabellängd: 200 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: st, Anslutning 2: SC
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
200 m
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 200 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 ST
Liitin 2 SC
Valokuidun rakenne Monitila
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa