Black Box FOLZH10-010M-STLC-RD valokuitukaapeli 10 m LSZH OM3 ST LC Punainen Black Box FOLZH10-010M-STLC-RD - 1

Black Box FOLZH10-010M-STLC-RD valokuitukaapeli 10 m LSZH OM3 ST LC Punainen

Black Box
10 m, LSZH, OM3, ST, LC, Punainen
FOLZH10-010M-STLC-RD
69,90 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box FOLZH10-010M-STLC-RD. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: ST, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Punainen
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
10 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kaapelin väri
Punainen
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Miljökrav
Käyttölämpötila (T-T) -60 - 85 °C
Egenskaper
Johdon pituus 10 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 ST
Liitin 2 LC
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Punainen
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa