Black Box FOLZH10-025M-SCLC-VT valokuitukaapeli 25 m LSZH OM3 SC LC Violetti Black Box FOLZH10-025M-SCLC-VT - 1

Black Box FOLZH10-025M-SCLC-VT fiberoptikkablar 25 m SC LC LSZH OM3 Violett

Black Box
25 m, LSZH, OM3, SC, LC, Violett
FOLZH10-025M-SCLC-VT
115,80 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box FOLZH10-025M-SCLC-VT. Kabellängd: 25 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: SC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Kontakttyp: Hane/Hane, Kabelfärg: Violett
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM3
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
25 m
Tiedonsiirtonopeus
10 Gbit/s
Kaapelin väri
Violett
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
SC
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Miljökrav
Käyttölämpötila (T-T) -60 - 85 °C
Egenskaper
Johdon pituus 25 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM3
Liitin 1 SC
Liitin 2 LC
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Violett
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa