Black Box FOLZH50-001M-STLC-GR valokuitukaapeli 1 m LSZH OM2 ST LC Harmaa Black Box FOLZH50-001M-STLC-GR - 1

Black Box FOLZH50-001M-STLC-GR fiberoptikkablar 1 m st LC LSZH OM2 Grå

Black Box
1 m, LSZH, OM2, st, LC, Grå
FOLZH50-001M-STLC-GR
Beställ produkt
23,20 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: över 14 dagar, beställningsvara
Webbutik
Tavastehus

 
Black Box FOLZH50-001M-STLC-GR. Kabellängd: 1 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OM2, Anslutning 1: st, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Kabelfärg: Grå
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
1 m
Kaapelin väri
Harmaa
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Ny
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 1 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 LC
Kaapelin väri Harmaa
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila

16 andra produkter i samma kategori:

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa