Black Box FOLZH50-001M-STST-RD valokuitukaapeli 1 m LSZH OM2 ST Punainen Black Box FOLZH50-001M-STST-RD - 1

Black Box FOLZH50-001M-STST-RD fiberoptikkablar 1 m st LSZH OM2 Röd

Black Box
1 m, LSZH, OM2, st, st, Röd
FOLZH50-001M-STST-RD
Beställ produkt
45,90 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: över 14 dagar, beställningsvara
Webbutik
Tavastehus

 
Black Box FOLZH50-001M-STST-RD. Kabellängd: 1 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OM2, Anslutning 1: st, Anslutning 2: st, Kärndiameter: 50 um, Kontakttyp: Hane/Hane, Kabelfärg: Röd
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
1 m
Tiedonsiirtonopeus
1 Gbit/s
Kaapelin väri
Punainen
Pistokkeen materiaali
Polyvinyylikloridi (PVC)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Tuetut aaltopituudet
850 nm
Liitin 1
ST
Liitin 2
ST
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Ny
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Miljökrav
Käyttölämpötila (T-T) -60 - 85 °C
Egenskaper
Johdon pituus 1 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 ST
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Punainen
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tuetut aaltopituudet 850 nm
Tiedonsiirtonopeus 1 Gbit/s
Pistokkeen materiaali Polyvinyylikloridi (PVC)

16 andra produkter i samma kategori:

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa