Black Box FOLZH50-002M-STLC-OR valokuitukaapeli 2 m LSZH OM2 ST LC Oranssi Black Box FOLZH50-002M-STLC-OR - 1

Black Box FOLZH50-002M-STLC-OR fiberoptikkablar 2 m st LC LSZH OM2 Orange

Black Box
2 m, LSZH, OM2, st, LC, Orange
FOLZH50-002M-STLC-OR
Beställ produkt
44,31 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: över 14 dagar, beställningsvara
Webbutik
Tavastehus

 
Black Box FOLZH50-002M-STLC-OR. Kabellängd: 2 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OM2, Anslutning 1: st, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Kabelfärg: Orange
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
2 m
Kaapelin väri
Oranssi
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Ny
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 2 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 LC
Kaapelin väri Oranssi
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila

16 andra produkter i samma kategori:

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa