Black Box FOLZH50-002M-STLC-PK valokuitukaapeli 2 m LSZH OM2 ST LC Vaaleanpunainen Black Box FOLZH50-002M-STLC-PK - 1

Black Box FOLZH50-002M-STLC-PK fiberoptikkablar 2 m st LC LSZH OM2 Rosa

Black Box
2 m, LSZH, OM2, st, LC, Rosa
FOLZH50-002M-STLC-PK
39,39 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box FOLZH50-002M-STLC-PK. Kabellängd: 2 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OM2, Anslutning 1: st, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Kabelfärg: Rosa
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
2 m
Kaapelin väri
Rosa
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
LC
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 2 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 LC
Kaapelin väri Rosa
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa