Black Box FOLZH50-002M-STSC-OR valokuitukaapeli 2 m LSZH OM2 ST SC Oranssi Black Box FOLZH50-002M-STSC-OR - 1

Black Box FOLZH50-002M-STSC-OR fiberoptikkablar 2 m st SC LSZH OM2 Orange

Black Box
2 m, LSZH, OM2, st, SC, Orange
FOLZH50-002M-STSC-OR
38,30 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box FOLZH50-002M-STSC-OR. Kabellängd: 2 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OM2, Anslutning 1: st, Anslutning 2: SC, Kärndiameter: 50 um, Kabelfärg: Orange
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
2 m
Kaapelin väri
Oranssi
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 2 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 SC
Kaapelin väri Oranssi
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa