Black Box FOLZH50-003M-SCLC-RD valokuitukaapeli 3 m LSZH OM2 SC LC Punainen Black Box FOLZH50-003M-SCLC-RD - 1

Black Box FOLZH50-003M-SCLC-RD valokuitukaapeli 3 m LSZH OM2 SC LC Punainen

Black Box
3 m, LSZH, OM2, SC, LC, Punainen
FOLZH50-003M-SCLC-RD
53,39 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Black Box FOLZH50-003M-SCLC-RD. Johdon pituus: 3 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM2, Liitin 1: SC, Liitin 2: LC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Punainen
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
3 m
Tiedonsiirtonopeus
1 Gbit/s
Kaapelin väri
Punainen
Pistokkeen materiaali
Vähän savuava halogeeniton (LSZH)
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
SC
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Miljökrav
Käyttölämpötila (T-T) -60 - 85 °C
Egenskaper
Johdon pituus 3 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 SC
Liitin 2 LC
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Punainen
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila
Tiedonsiirtonopeus 1 Gbit/s
Pistokkeen materiaali Vähän savuava halogeeniton (LSZH)

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa