Black Box FOLZH50-003M-STSC-BK valokuitukaapeli 3 m LSZH OM2 ST SC Musta Black Box FOLZH50-003M-STSC-BK - 1

Black Box FOLZH50-003M-STSC-BK fiberoptikkablar 3 m st SC LSZH OM2 Svart

Black Box
3 m, LSZH, OM2, st, SC, Svart
FOLZH50-003M-STSC-BK
Beställ produkt
49,10 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: över 14 dagar, beställningsvara
Webbutik
Tavastehus

 
Black Box FOLZH50-003M-STSC-BK. Kabellängd: 3 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OM2, Anslutning 1: st, Anslutning 2: SC, Kärndiameter: 50 um, Kabelfärg: Svart
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Johdon pituus
3 m
Kaapelin väri
Musta
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
SC
Ny
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 3 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 SC
Kaapelin väri Musta
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila

16 andra produkter i samma kategori:

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa