Black Box FO Patch Cable Color Multi-m OM2 - Blue ST-ST 3m valokuitukaapeli LSZH Sininen Black Box FOLZH50-003M-STST-BL - 1

Black Box FO Patch Cable Color Multi-m OM2 - Blue ST-ST 3m fiberoptikkablar LSZH Blå

Black Box
FO Patch Cable Color Multi-m OM2 - Blue ST-ST 3m, 3 m, LSZH, OM2, st, st, Blå
FOLZH50-003M-STST-BL
Beställ produkt
47,50 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: över 14 dagar, beställningsvara
Webbutik
Tavastehus

 
Black Box FO Patch Cable Color Multi-m OM2 - Blue ST-ST 3m. Kabellängd: 3 m, Typ av kabel: LSZH, Typ av fiberoptik: OM2, Anslutning 1: st, Anslutning 2: st, Kärndiameter: 50 um, Kontakttyp: Hane/Hane, Kabelfärg: Blå
Ytimen halkaisija
50 µm
Valokuitutyyppi
OM2
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
-60 - 85 °C
Johdon pituus
3 m
Kaapelin väri
Sininen
Kuoren halkaisija
125 µm
Kaapelityyppi
LSZH
Liitin 1
ST
Liitin 2
ST
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Ny
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Miljökrav
Käyttölämpötila (T-T) -60 - 85 °C
Egenskaper
Johdon pituus 3 m
Kaapelityyppi LSZH
Valokuitutyyppi OM2
Liitin 1 ST
Liitin 2 ST
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Sininen
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm
Valokuidun rakenne Monitila

16 andra produkter i samma kategori:

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa