Black Box PP-ST-50MM-6PAK valokuituadapteri ST/ST Musta, Sininen, Valkoinen 6 kpl Black Box PP-ST-50MM-6PAK - 1

Black Box PP-ST-50MM-6PAK fiberoptikadaptrar ST/ST 6 styck Svart, Blå, Vit

Black Box
ST/ST, Svart, Blå, Vit, Flerläge, Keramiska, OM2, 6 styck
PP-ST-50MM-6PAK
86,40 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Tavastehus.

 
Black Box PP-ST-50MM-6PAK. Anslutningstyp: ST/ST, Produktens färg: Svart, Blå, Vit, Fiberlägets struktur: Flerläge. Antal per förpackning: 6 styck
Tuotteen väri
Svart, Blå, Vit
Valokuidun rakenne
Monitila
Lukumäärä per pakkaus
6 kpl
Liitin
ST/ST
Kategoria
OM2
Holkin materiaali
Keramiska
Liittimien määrä
2
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Förpackning
Lukumäärä per pakkaus 6 kpl
Egenskaper
Liittimien määrä 2
Liitin ST/ST
Tuotteen väri Svart, Blå, Vit
Valokuidun rakenne Monitila
Holkin materiaali Keramiska
Kategoria OM2

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa