Extreme X440-g2-12t8fx-ge4 Perp 10/100/1000base-t In Extreme 16540 - 1

Extreme X440-g2-12t8fx-ge4 Perp 10/100/1000base-t In

16540
4 096,01 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Tavastehus.

 
X440-G2 12 10/100/1000BASE-T plus 8 fixed 100BASE-FX LC connectors 4 1GBASE-X unpopulated SFP 1 Fixed AC PSU 1 RPS port ExtremeXOS Edge license 0C to 60C operation
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa