C2G 1m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable nätverkskablar Orange C2g 85223 - 1

C2G 1m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable nätverkskablar Orange

1m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, 1 m, Orange
85223
43,90 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
C2G 1m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable. Kabellängd: 1 m, Kabelfärg: Orange
Johdon pituus
1 m
Kaapelin väri
Oranssi
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 1 m
Kaapelin väri Oranssi

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa