C2G 10m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable fiberoptikkablar Orange C2g 85244 - 1

C2G 10m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable fiberoptikkablar Orange

10m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable, 10 m, Orange
85244
58,90 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
C2G 10m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable. Kabellängd: 10 m, Kabelfärg: Orange
Johdon pituus
10 m
Kaapelin väri
Oranssi
Ytimen / kuoren halkaisija
62,5/125 um
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Övrigt
Ytimen / kuoren halkaisija 62,5/125 um
Egenskaper
Johdon pituus 10 m
Kaapelin väri Oranssi

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa