C2G 2m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable nätverkskablar Orange C2g 85304 - 1

C2G 2m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable nätverkskablar Orange

2m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, 2 m, Orange
85304
30,90 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
C2G 2m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable. Kabellängd: 2 m, Kabelfärg: Orange
Johdon pituus
2 m
Kaapelin väri
Oranssi
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Egenskaper
Johdon pituus 2 m
Kaapelin väri Oranssi

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa