C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi C2g 85337 - 1
C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi C2g 85337 - 2
C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi C2g 85337 - 3
C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi C2g 85337 - 4
C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi C2g 85337 - 1
C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi C2g 85337 - 2
C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi C2g 85337 - 3
C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable valokuitukaapeli Oranssi C2g 85337 - 4

C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable fiberoptikkablar Orange

3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable, 3 m, LC, LC, Hane/Hane, Orange
85337
84,00 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: 3-6 arbetsdagar
Webbutik 9 st
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
C2G 3m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable. Kabellängd: 3 m, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Kontakttyp: Hane/Hane, Full duplex, Kabelfärg: Orange
Ytimen halkaisija
50 µm
Johdon pituus
3 m
Kaapelin väri
Oranssi
Täysin kaksipuolinen
Kyllä
Kuoren halkaisija
125 µm
Ytimen / kuoren halkaisija
50/125 µm
Liitin 1
LC
Liitin 2
LC
Liittimen sukupuoli
Uros/uros
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Övrigt
Ytimen / kuoren halkaisija 50/125 µm
Egenskaper
Johdon pituus 3 m
Liitin 1 LC
Liitin 2 LC
Liittimen sukupuoli Uros/uros
Kaapelin väri Oranssi
Täysin kaksipuolinen Kyllä
Ytimen halkaisija 50 µm
Kuoren halkaisija 125 µm

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa