Hewlett Packard Enterprise 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 100000 Mbit/s 850 nm Hp 861742-B

Hewlett Packard Enterprise 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 100000 Mbit/s 850 nm

100Gb QSFP28 MPO SR4 100m, Fiberoptik, 100000 Mbit/s, QSFP28, MPO, SR4, 100 m
861742-B21
481,00 €
Inkl. moms
LEVERANSTID: Yli 14 päivää, tilaustuote
Webbutik
Tavastehus
GRATIS leverans till vår butik i Helsingfors eller Tavastehus.

 
Hewlett Packard Enterprise 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 100000 Mbit/s, Gränssnittstyp: QSFP28. Strömförbrukning (vanlig): 3,5 W. Bredd: 72,7 mm, Djup: 8,5 mm, Höjd: 18,4 mm
PCI-väylä
QSFP28
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
100000 Mbit/s
Tuotteen leveys
72,7 mm
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
Tuotteen syvyys
8,5 mm
Multi-mode fiber (MMF) -tuki
Kyllä
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi
SR4
Paino
36,3 g
Aallonpituus
850 nm
Virrankulutus
3,5 W
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
Suurin siirtoetäisyys
100 m
Tuotteen korkeus
18,4 mm
Varastointilämpötila
-40 - 85 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
0 - 85%
Valokuituliitin
MPO
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.
Vikt & dimension
Tuotteen leveys 72,7 mm
Tuotteen syvyys 8,5 mm
Tuotteen korkeus 18,4 mm
Paino 36,3 g
Strömtillförsel
Virrankulutus 3,5 W
Miljökrav
Käyttölämpötila (T-T) 0 - 70 °C
Varastointilämpötila -40 - 85 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H) 0 - 85%
Prestanda
SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu
Tiedonsiirron enimmäisnopeus 100000 Mbit/s
PCI-väylä QSFP28
Multi-mode fiber (MMF) -tuki Kyllä
Valokuituliitin MPO
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi SR4
Suurin siirtoetäisyys 100 m
Aallonpituus 850 nm

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa