Allied Telesis AT-DMC1000/LC-00 mediakonverterare för nätverk 1000 Mbit/s 850 nm Flerläge Grå Allied Telesis AT-DMC1000/LC-00 -

Allied Telesis AT-DMC1000/LC-00 mediakonverterare för nätverk 1000 Mbit/s 850 nm Flerläge Grå

 
Allied Telesis AT-DMC1000/LC-00. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Omvandlare inmatningsgränssnitt: 1000Base-T, Omvandlare utgränssnittet: 1000Base-SX. Fiberoptiska kontakten: LC, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 550 m, Våglängd: 850 nm, Fiberlägets struktur: Flerläge. Produktens färg: Grå. Spänning: 5 V
Sustainability certificates
RoHS
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Ethernet LAN -datanopeudet
10,100,1000 Mbit/s
Uudelleenkäynnistyspainike
Kyllä
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
1000 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.1Q
Sisäinen
Ei
Ethernet-liitännän tyyppi
Gigabitti Ethernet
Tuotteen leveys
31,8 mm
Tuotteen syvyys
91,4 mm
Paino
113 g
Aallonpituus
850 nm
Auto MDI/MDI-X
Kyllä
Tuotteen väri
Auto-negotiaatio
Kyllä
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Yhteysteknologia
Langallinen
Suurin siirtoetäisyys
550 m
Fiber Ethernet-kaapeloinnin teknologia
1000BASE-SX
Tulojännite
5 V
Duplex-järjestelmä
Fullständig, Halv
Tx-teho (min.)
-9,5 dBmW
Rx-teho (min.)
-17 dBmW
Ethernet kaapelointiteknologia
1000BASE-T
Muuntimen syöttöliittymä
1000Base-T
Muuntimen lähtöliittymä
1000Base-SX
Tx-teho (maks.)
-4 dBmW
Tuotteen korkeus
21,6 mm
Varastointilämpötila
-15 - 65 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
5 - 95%
Käyttökorkeus
0 - 3048 m
VLAN-tuki
Kyllä
Säilytysympäristön kosteus
5 - 95%
Kuituporttien määrä
2
Valokuituliitin
LC
LED-merkkivalot
Kyllä
Ny produkt
No reviews

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa