Allied Telesis AT-MMC200/SC-960 mediakonverterare för nätverk 100 Mbit/s 1310 nm Flerläge Grå Allied Telesis AT-MMC200/SC-960 -

Allied Telesis AT-MMC200/SC-960 mediakonverterare för nätverk 100 Mbit/s 1310 nm Flerläge Grå

AT-MMC200/SC-960, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q, Snabb Ethernet, 10,100 Mbit/s
AT-MMC200/SC-960
185,60 €
Inkl. moms

Toimitusaika:
5-10 arkipäivää

 
Allied Telesis AT-MMC200/SC-960. Maximal dataöverföringshastighet: 100 Mbit/s, Omvandlare inmatningsgränssnitt: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Omvandlare utgränssnittet: 1000Base-SX. Fiberoptiska kontakten: SC, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 2000 m, Våglängd: 1310 nm, Fiberlägets struktur: Flerläge. Produktens färg: Grå, Certifiering: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Spänning: 12 V, Ingående ström: 0.14 A, Strömförbrukning (vanlig): 1,7 W
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Ethernet LAN -datanopeudet
10,100 Mbit/s
Käyttöopas
Kyllä
Kyllä
Syöttöjännite
0.14 A
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
100 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.1Q
Sisäinen
Ei
Ethernet-liitännän tyyppi
Nopea Ethernet
Jumbo Frames -tuki
Kyllä
Tuotteen leveys
56 mm
Tuotteen syvyys
101,6 mm
Paino
170,097 g
Aallonpituus
1310 nm
Tuotteen väri
Virrankulutus
1,7 W
Valokuidun rakenne
Monitila
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 50 °C
Yhteysteknologia
Langallinen
Suurin siirtoetäisyys
2000 m
Fiber Ethernet-kaapeloinnin teknologia
1000BASE‑SX
Tulojännite
12 V
Duplex-järjestelmä
Täysi
Sertifiointi
CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI
Pika-asennusopas
Kyllä
Muuntimen syöttöliittymä
10Base-T,100Base-T,1000Base-T
Muuntimen lähtöliittymä
1000Base-SX
Tuotteen korkeus
21,8 mm
Varastointilämpötila
-15 - 65 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
5 - 95%
Käyttökorkeus
0 - 3048 m
VLAN-tuki
Kyllä
Säilytysympäristön kosteus
5 - 95%
Valokuituliitin
SC
Ny produkt
No reviews

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa