Allied Telesis QSFPSR4LC transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 40000 Mbit/s QSFP 850 nm Allied Telesis AT-QSFPSR4LC - 1

Allied Telesis QSFPSR4LC transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 40000 Mbit/s QSFP 850 nm

 
Allied Telesis QSFPSR4LC. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 40000 Mbit/s, Gränssnittstyp: QSFP. Produktens färg: Silver, Material, hölje: Metall. Strömförbrukning (vanlig): 1,5 W. Antal produkter som medföljer: 1 styck. RX känslighet: -11 dB
Sustainability certificates
RoHS
Kotelon materiaali
Metalli
PCI-väylä
QSFP
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
40000 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.3ba
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
Multi-mode fiber (MMF) -tuki
Kyllä
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi
SR4
Aallonpituus
850 nm
Tuotteen väri
Hopea
Virrankulutus
1,5 W
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä
1 kpl
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
Suurin siirtoetäisyys
150 m
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Kyllä
Tx-teho (min.)
-4 dBmW
Tx-teho (maks.)
5 dBmW
Varastointilämpötila
-40 - 85 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
0 - 85%
Link budget
7 dB
RX-herkkyys
-11 dB
Hot-swap
Kyllä
Valokuituliitin
LC
Ny produkt
No reviews

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa