Matrox ACC :SFP upgrade kit for Avio F120 transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ Matrox AV-SFP10G-2SMF - 1

Matrox ACC :SFP upgrade kit for Avio F120 transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+

ACC :SFP upgrade kit for Avio F120, Fiberoptik, 10000 Mbit/s, SFP+, LC
AV-SFP10G-2SMF
1 052,00 €
Inkl. moms

Toimitusaika:
14-30 arkipäivää

 
Matrox ACC :SFP upgrade kit for Avio F120. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP+
PCI-väylä
SFP+
Tiedonsiirron enimmäisnopeus
10000 Mbit/s
SFP-vastaanottimen tyyppi
Valokuitu
Single-mode fiber (SMF) -tuki
Kyllä
Valokuituliitin
LC
Ny produkt
No reviews

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa