HP Intel 10GbE SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s 850 nm Hp C3N53AA - 1

HP Intel 10GbE SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s 850 nm

Intel 10GbE SFP+, Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, SR, 300 m
C3N53AA
655,01 €
Inkl. moms

Toimitusaika:
Yli 14 päivää, tilaustuote

 
Intel - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - 850 nm malleihin Workstation Z2 G4, Z220, Z230, Z420, Z620, Z820
Ny produkt
No reviews
Produktinformation och bilder tillhandahålls av en tredje part. Vi ansvarar inte för felaktig information.

16 andra produkter i samma kategori:

Product added to wishlist

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa